PROFESNÍ VZDĚLÁNÍ
Program MSc-Pro

Program MSc-Pro je určen především absolventům bakalářského stupně vysokoškolského vzdělání bez manažerské praxe a manažery, vedoucí týmu či další zájemce, kteří se chtějí zabývat řízením lidí a firem a kteří si chtějí rozšířit teoretické znalosti ve zvolené oblasti.

Program MSc-Pro vám pomůže pochopit principy fungování organizací a managementu a získat nové znalosti a dovednosti, které využijete při plnění profesních úkolů a cílů. Své zkušenosti vám předají tutoři, kteří působí na významných manažerských postech v národních i nadnárodních firmách, i pedagogové, kteří se danou problematikou dlouhodobě odborně zabývají.


Atestace a studium

Vstupni atestace.
Rádi byste zjistili, jaké máte znalosti v oblasti personalistiky, financí, marketingu, managementu či komunikace?
Výsledek testu ukáze Váše znalosti a podle nich bude navržen výběr příslušných disciplín pro Váš individuální obsah studia. Vy si vybíráte specializaci svého MSc. i jednotlivé předměty, které chcete studovat. Záleží pouze na Vás a Vašich preferencích.

Studium je ukončeno obhajobou závěrečné práce, která by měla být zároveň jakýmsi návodem na řešení otázek, které studenta programu zajímají, týkají se ho, a které řeší ve své manažerské praxi.

Po úspěšné obhajobě závěrečné práce dostanete Certifikát MSc-Pro.

Studovat lze i formou intenzivního expres-programu - jen 45 dnů!

Ceny zacinaji jiz od 17.550,- CZK a záleží na obsahu a délce studia.

Jak na to? Jednoduše: vyberte si specializaci a

Přihlaste se ke studiu!

"Up"